Bieg Czekoladowy

Przypominamy ważne informacje!

Dziękujemy Wam za tak liczne zgłoszenia do XI Biegu Czekoladowego-Słodkie Walentynki !!! Cieszymy się, że nie odpuszczacie treningów i znajdujecie motywację do kolejnych wyzwań! Braku bezpośrednich spotkań na biegowej trasie wprawdzie nic nie zastąpi, ale musimy wspólnie dbać nie tylko o zdrowie i podtrzymywanie formy, ale również podtrzymywać w sobie radość z pokonywania nowych wyzwań.

Razem z walentynkowym pakietem załączony jest okolicznościowy medal. Można się nim “przełamać” z bliską Waszemu sercu osobą 🙂

Poniżej skrót praktycznych informacji:

 • Odbiór pakietów w Centrum Medycznym DYNASPLINT, 61-664 Poznań, ul. Słowiańska 36b.

– Piątek, 12.02.2021 r. w godzinach 16.00 – 18.00

– Sobota, 13.02.2021 r. w godzinach 12.00 – 14.00

 • Przy odbiorze prosimy o zachowanie zasad sanitarnych dotyczących pandemii koronawirusa Covid-19 (maseczka, dezynfekcja rąk, własny długopis, utrzymywanie dystansu i inne zalecenia zawarte na https://www.gov.pl/web/koronawirus).
 • Zalecamy odbiór pakietów dla innych osób (grupy biegowe, znajomi). Należy wypisać załącznik: http://biegczekoladowy.pl/dokumenty/ lub odręcznie spisane upoważnienie.
 • Bieg i Marsz NW na 5 km
 • Każdy wystartuje na wybranej przez siebie trasie na dystansie 5 km o dowolnej godzinie w dniu 14.02.2021 r.
  UWAGA! Nie wolno startować na bieżni lekkoatletycznej (stadionie), bieżni mechanicznej (i innych tego typu). Bieg i marsz muszą odbyć się w sposób ciągły, bez przerwy. Nie wolno w czasie biegu i marszu zatrzymywać pomiaru czasu.
 • W Panelu Zawodnika (otrzymanym podczas zgłoszenia) należy zarejestrować najpóźniej do dnia 16.02.2021 roku (północy) wynik (czas) i dodać wymagane załączniki.
  W przypadku problemów technicznych prosimy o kontakt mailowy na info@wszystkoobieganiu.pl
 • Po zweryfikowaniu wyników opublikowana zostanie na www.biegczekoladowy.pl lista z wynikami.
 • Biegi dla dzieci
 • Każdy wystartuje na wybranej przez siebie trasie na dystansie zgodnie ze zgłoszeniem o dowolnej godzinie w dniu 14.02.2021 r. Pamiętajmy, że to przede wszystkim zabawa! Bez pomiaru czasu i klasyfikacji!

Mamy nadzieję, że już niebawem spotkamy się na biegowych ścieżkach i będziemy mogli podzielić się sportowymi emocjami.

Niech moc czekolady będzie z Wami 🙂

Zespół Organizacyjny Biegu Czekoladowego