Bieg Czekoladowy

Dziękujemy za radość i emocje :)

Prawie 360 osób, dzieci i dorosłych, wzięło udział w 11. Biegu Czekoladowym-Słodkie Walentynki! Każdy wybrał swoją ulubioną trasę, a po przesłanych zdjęciach widać, że towarzyszył nam w pokonywaniu dystansu uśmiech 🙂

Wirtualny charakter tej edycji sprawił, że pobiegliśmy nie tylko od przysłowiowego morza do Tatr, ale także poza granicami Polski. Dziękujemy Wam za słowa wsparcia przy organizacji tej edycji. Formułę dostosowaliśmy do obowiązujących obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.

Pokazaliśmy wspólnie, że jak bardzo ważny jest aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w budowaniu odporności organizmu i formy nie tylko fizycznej, ale i psychicznej.

Dziękujemy za życzliwość i wsparcie naszym niezawodnym Partnerom – Centrum Medycznemu DYNASPLINT, producentowi czekolady MILLANO, firmie DOMIX AGD, Chocolissimo oraz Trigar.pl.

Gdy opublikujemy oficjalne wyniki, to mamy jeszcze dla Was niespodzianki. Nasza biegowa przygoda, choć na zawodach ma metę, to nigdy się nie kończy. Przygodo trwaj!