Bieg Czekoladowy

Biegamy i pomagamy! Wylicytuj numer “1”! Zbieramy pieniądze na operację dla 5-letniej Zosi.

Chcemy wesprzeć rodziców 5-letniej Zosi, którzy zbierają na operację (selektywna rizotomia grzbietowa) i rehabilitację.


Licytacja rozpocznie się 19 czerwca 2019 r. o godzinie 18.00 w specjalnym poście na Oficjalnym Fanpage Biegu Czekoladowego na Facebooku TUTAJ

Mama Zosi: “Los obdarował nas cudownymi dziećmi. Ta walka trwa do dziś, Hania jest zdrowa jednak Zosia w wyniku wcześniactwa i niedotlenienia okołoporodowego cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, niedowład czterokończynowy oraz korowe uszkodzenie wzroku. Jej życie to ciągły ból i walka o to, żeby stanąć o własnych siłach na nóżkach.

Nóżkach, które w wyniku nadmiernego napięcia są zdeformowane i jak mówi Zosia „nie chcą jej słuchać”. Jest jednak dla Zosi ratunek i nadzieja na nowe życie. Życie bez bólu. Wybitny neurochirurg w USA w St. Louis Children`s Hospital, Dr Park, powiedział, że może pomóc naszej córce i podejmie się operacji Selektywnej Rizotomi Grzbietowej. Zapewnił, że uwolni nasze dziecko od spastyki. Ufamy mu i chcemy powierzyć swoje dziecko, gdyż jest najlepszym na świecie specjalistą w tej dziedzinie”.

Dlaczego tak ważny jest czas?
Zosia ma już 5 lat, ale przez wzmożone napięcie nadal nie pełza, nie czworakuje… Jednak z asekuracją siedzi, podtrzymywana kroczy i co najważniejsze – buzia jej się nie zamyka, jest cudownym, roześmianym, mądrym dzieckiem, świadomym swoich ograniczeń. Niestety coraz bardziej świadomym..
.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację SięPomaga

Fundacja SięPomaga. Pomóż Zosi: https://www.siepomaga.pl/zosia-ruminska