Bieg Czekoladowy

/*! elementor - v3.17.0 - 08-11-2023 */ .elementor-widget-image{text-align:center}.elementor-widget-image a{display:inline-block}.elementor-widget-image a img[src$=".svg"]{width:48px}.elementor-widget-image img{vertical-align:middle;display:inline-block}

Zadbaj o zdrowe stopy

Biegacz podczas godzinnego treningu wykonuje średnio 10,8 tys. kroków. Łatwo przeliczyć ile setek tysięcy uderzeń dokonują nasze stopy podczas biegania. To one wykonują najcięższą pracę amortyzacyjną często w mało komfortowych warunkach. Brak dbałości o nie prowadzi do kontuzji, przestrzegają specjaliści z Instytutu Podologii w Poznaniu.

Ci, którzy korzystają z profesjonalnej opieki specjalistów z Instytutu Podologii w Poznaniu, nie mają problemów z wrastającymi paznokciami, pęcherzami na stopach czy odciskami. Mogą skoncentrować się na odpowiednim odbiciu i kroku biegowym, nie przenosząc zbędnego obciążenia na biodra i kręgosłup. A co najważniejsze czerpać radość z biegania. Instytut Podologii w Poznaniu to sprawdzony Partner Biegu Czekoladowego.