Bieg Czekoladowy

Weekend w Domkach Gustav nad Bałtykiem nagrodą w konkursie dla uczestników # Biegu Czekoladowego – na wakacjach!

Przygotowaliśmy dodatkową atrakcję na półmetek letnich wakacji! Wszyscy, którzy zgodnie z Regulaminem, ukończą #Bieg Czekoladowy – na wakacjach będą mogli wziąć w konkursie, w którym nagrodą jest jeden weekendowy pobyt w Międzywodziu w komfortowym 5-osobowym domku “Gustav” w Międzywodziu.

Właścicielem ośrodka jest maratończyk Paweł Maślany. To znakomita „miejscówka” dla biegaczy, kolarzy i miłośników nordic walking. Można tu zorganizować większy wypad nawet dla 35 osób.To nowo wybudowane (2020 rok) domki w stylu skandynawskim, w konstrukcji drewniane w Międzywodziu, niespełna 270 m do morza.

– Zaprojektowaliśmy nasz ośrodek z myślą o relaksie i wypoczynku – opowiada Paweł Maślany, który właśnie wrócił z treningu po plaży. – Każdy domek zbudowany został w całości z drewna świerkowego ocieplone włóknem drzewnym. Domki Gustav to kompleks siedmiu domków zestawionych w szeregu o powierzchni 60 m2 z tarasem. Każdy z domków składa się z dwóch sypialni na piętrze oraz salonu z jadalnią i aneksem kuchennym na parterze. Domki przeznaczone są dla 4-6 osób. Nie tylko biegacz doceni te warunki.

Trasy biegowe wiodą stąd aż do Międzyzdrojów i Wolina. Można pobiec lasem wzdłuż wydm, plażą lub szerokim chodnikiem, gdzie można robić szybsze treningi.

Po ukończeniu i sklasyfikowaniu uczestników naszego Biegu czeka na Was krótki konkurs. Dla miłośników Biegu Czekoladowego pytania będą na pewno proste. Zapraszamy do zabawy!