Bieg Czekoladowy

W pakietach tradycyjnie nie zabraknie niespodzianek od producenta czekolady Millano Group!

Naszym niezawodnym Partnerem jest od lat producent czekolady z Wielkopolski Millano Group. To on zadba, by w pakietach startowych znalazło się coś energetycznego i słodkiego.

Warto wiedzieć, że Millano Group to polski producent wyrobów czekoladowych z ponad 35-letnim doświadczeniem. Tak długi okres pozwolił na zdobycie szerokiego doświadczenia produkcyjnego oraz dopracowania do perfekcji łączenia składników w niepowtarzalne czekoladowe kompozycje smakowe.

“Łącząc tradycyjne receptury z najnowszymi technologiami tworzymy wyroby znane na całym świecie. Misją firmy Millano Group jest dostarczanie na rynek produktów dających naszym Klientom i Konsumentom satysfakcję i przyjemność, które jednocześnie są bezpieczne i przyjazne dla środowiska”, rekomenduje swoją działalność firma Millano Group.

W szerokim portfolio firmy znajdują się marki skierowane do różnych segmentów rynku i odpowiadające na zróżnicowane potrzeby konsumentów. Baron, Pomorzanka, Hibbi, Millato czy Elitchoco to marki, która zabierają konsumentów w fascynujący świat czekoladowych doznań.