Bieg Czekoladowy

Terravita #dobraenergianastart!

Poznański producent czekolady Terravita Sp. z o.o. dołączył do grona Partnerów znanego w całej Polsce poznańskiego biegu. Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa nie tylko z powodu okrągłego jubileuszu, ale także za sprawą formuły biegu.

Jako sponsor główny mamy zaszczyt brać udział we wspaniałym, sportowym przedsięwzięciu, które niewątpliwie dostarcza nam fantastycznych emocji i dobrej energii – komentuje Izabella Kwiatkowska, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Terravita. Chcemy pokazać poznaniakom i biegaczom z całej Polski, że wspieramy energetyczne wydarzenia. Nasze produkty – zarówno czekolady oraz kremy to ulubione słodycze wielu aktywnych osób, które z chęcią sięgają właśnie po nie. Dlatego w pakietach startowych znajdą się nasze wyśmienite produkty – szczególnie ulubione przez osoby aktywne. Terravita to #dobraenergianastart – na każdy dzień – nie mogło więc nas zabraknąć podczas tegorocznej, letniej edycji biegu – podsumowuje I. Kwiatkowska.

Terravita sp. z o.o. to polski producent czekolady wywodzący się z Poznania. Spółka z tradycjami, której produkty goszczą na stołach już prawie 30 lat. Terravita to marka, która stawia na jakość składników, a wieloletnia tradycja i doświadczenie w tworzeniu czekoladowych receptur sprawiają, że z roku na rok powiększa się rzesza wielbicieli czekoladowych produktów z Wielkopolski. To najlepsza energia na dobry start!

W portfolio produktowym Terravita kusi czekoladami – mlecznymi, gorzkimi, z chrupiącymi dodatkami oraz nadzieniem. Każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych tabliczek 100 g, po formaty prezentowe 250 g. W ofercie posiada też poręczne i pyszne małe kostki czekolady – 50 g w wersji premium oraz tabliczki dedykowane dzieciom. Dużym zainteresowaniem cieszą się też sticki – 31 g idealne, czekoladowe przekąski.

Rodzice oraz sportowcy cenią sobie i chętnie sięgają po kremy do smarowania – czekoladowy oraz orzechowy. Uwielbiają go za pyszny smak, czysty skład i dodatek naturalnej wanilii – i – co ważne doceniają za brak oleju palmowego i emulgatorów. Terravita – dobra energia na start!

http://www.terravita.com.pl/