Bieg Czekoladowy

Słodkie trofea dla zwycięzców!

Tylko w naszym Biegu Czekoladowym na zwycięzców czekają oryginalne i słodkie trofea wykonane i ufundowane przez Chocolissimo! Firma jest producentem i dystrybutorem dedykowanych produktów czekoladowych. Są to marki tworzone przez zakłady cukiernicze z Francji, Belgii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, a nawet Madagaskaru i Australii.

Historia marki Chocolissimo związana jest z ciągłymi podróżami, odkrywaniem kilkusetletniej tradycji związanej z produkcją czekolady oraz eksperymentowaniem ze smakiem i łączeniem składników. Chocolissimo to przede wszystkim nasza pasja, którą zgłębiamy każdego dnia, aby oferować tylko produkty najwyższej jakości, o unikalnych walorach smaku, zapachu, wyglądu i dotyku.

Czekoladowe Trofeum Biegu Czekoladowego

Wśród wielu znakomitych produktów czekoladowych premium, powstała koncepcja stworzenia unikalnej kolekcji zawierającej najlepsze i najciekawsze smakowe produkty, w których dbałość o szczegóły została rozciągnięta do granic możliwości, a efekt końcowy tworzy perfekcyjną treść podaną w doskonałej formie. Tak powstała marka Chocolissimo.

Czekoladowe Trofeum Biegu Czekoladowego

Warto poznać historię naszego Partnera:

Produkty naszej marki to nie tylko jakość i smak czekolady, która przeznaczona jest dla koneserów. Dbamy również o różnorodność asortymentu wiedząc, że czekolada od wieków serwowana jest na gościnnych stołach, jest formą wyjątkowych upominków oraz konsumowana jest dla zaspokojenia własnych pragnień. Dlatego też, oferujemy ok. 300 smaków ręcznie robionych pralinek, czekoladę do picia w rozmaitych formach, czekoladowe fondue, ręcznie wylewane tafle czekoladowe łączące oryginalne smaki i zapachy, rozmaite rodzaje trufli, owoce w czekoladzie – to tylko niektóre z niezliczonych czekoladowych propozycji. Każdy z produktów Chocolissimo to czysta przyjemność, wypełniona szczerymi emocjami oraz mocą wrażeń.

Tradycyjne receptury i unikalne smaki

W Polsce jesteśmy obecni od 2004 roku – marka od początku swojego istnienia należy do grupy MM Brown. Firma operująca w całej Europie jest producentem i dystrybutorem niszowych produktów czekoladowych. Są to marki tworzone przez zakłady cukiernicze z Francji, Belgii, Niemiec, Holandii, Szwajcarii, a nawet Madagaskaru i Australii. Produkty Chocolissimo to najciekawsze pozycje wykonane według najpilniej strzeżonych receptur doświadczonych czekoladników.

Produkty MM Brown, w tym wiodącą markę Chocolissimo, można znaleźć w wyselekcjonowanych punktach sprzedaży w Polsce oraz w sklepie internetowym chocolissimo.pl. Wiemy, że szczególna dbałość o Klienta procentuje zaufaniem i sympatią. Cenimy opinie i uwagi o naszym serwisie, opakowaniach, czekoladzie oraz dodatkowych usługach – wykorzystujemy je do ciągłego ulepszania naszej oferty. W zamian za uwagi Klientów, na co dzień odwdzięczamy się tworzeniem najlepszych smaków w subtelnym wydaniu. Będziemy nadal przemierzać bliskie i odległe zakątki świata w poszukiwaniu inspiracji, smaków, zapachów i tajemnic. A wraz z naszymi pomysłami będziemy się z Wami dzielić pasją i radością – wartościami, które tworzą Chocolissimo.