Bieg Czekoladowy

Ruszyły zapisy na 6. Bieg Czekoladowy – Smak Lata!

Z pewnością nie możecie doczekać się już lata! A jak smak lata to 6. Bieg Czekoladowy. 22 czerwca 2018 r. wystartuje 6. Bieg Czekoladowy – Smak Lata dla dorosłych i dzieci. Tradycyjnie bieg odbywa się w dzień otwierający letnie wakacje 🙂


Trasa przebiega bulwarami spacerowymi Parku nad Wartą. Patronat nad Biegiem Czekoladowym objęła Rada Osiedla Rataje. W ramach biegu na 5 km odbędą się Letnie Mistrzostwa Wielkopolski Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Ideą imprezy jest bowiem nie tylko dobra zabawa i aktywizacja dorosłych oraz dzieci. Dzięki współpracy ze Strażą Pożarną oraz Policją zmaganiom sportowym towarzyszą praktyczne pokazy bezpieczeństwa przeciwpożarowego, drogowego oraz pierwszej pomocy medycznej.

To impreza sportowa integrująca trzy pokolenia. Przyświeca nam duch idei olimpijskich i propagowanie sportu wśród najmłodszych. Ci, którzy nie brali udziału w poprzednich edycjach spytają zapewne dlaczego czekolada? “Jeśli w grę wchodzi czekolada, opór jest daremny” (Regina Brett).


Zapisy na 6. Bieg Czekoladowy – Smak Lata 5 km
Lista startowa 6. Biegu Czekoladowego – Smak lata 5 km

Zapisy na 6. Bieg Czekoladowy – Smak Lata dla Dzieci
Lista startowa 6. Biegu Czekoladowego – Smak Lata dla Dzieci