Bieg Czekoladowy

Licytujemy numer startowy #1 dla 7-letniego Kacperka!

Wylicytuj i pobiegnij z numerem #1 w 14.Biegu Czekoladowym – Słodkie Walentynki! Zbieramy pieniądze na nierefundowaną operację ortopedyczna i roczną rehabilitację 7-letniego Kacperka z Kalisza.

Kacper na skutek błędu lekarskiego i komplikacji okołoporodowych, cierpi na czterokończynowe dziecięce porażenie mózgowe (MPD). Joanna i Adrian, rodzice Kacperka:” Wiedzieliśmy, że przed nami długa i trudna walka, ale bez namysłu podjęliśmy ją natychmiast. Dla Kacperka rozpoczął się żmudny, wieloletni okres ciągłych intensywnych rehabilitacji i turnusów terapeutycznych. Mimo zmęczenia i wysokich kosztów (koszt dwutygodniowego turnusu rehabilitacyjnego wynosi ok. 7-9 tysięcy złotych) próbowaliśmy i nadal próbujemy wszystkich możliwych form i metod terapii.

Szansą, by to życie mogło być, choć w części samodzielne, jest operacja, której termin wyznaczono dla Kacperka na marzec 2023. Ma ona na celu stabilizację obu stawów biodrowych oraz zatrzymanie deformacji stóp. Dzięki operacji nasz synek będzie miał w przyszłości możliwość samodzielnego przemieszczania się przy pomocy balkonika przedniego oraz możliwość chodzenia przy pomocy trójnogów. Widzimy, jak bardzo na to czeka i ile pokłada w tym nadziei.”

Zbiórka odbywa się za pośrednictwem Fundacji SiePomaga.pl https://www.siepomaga.pl/kacperek-nawrot

ZASADY LICYTACJI:

  1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod TYM postem, kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od kwoty wyjściowej
  2. Kwota wyjściowa wynosi 90 zł.
  3. Początek licytacji 08 lutego 2023 r.
  4. Oferty zbieramy do dnia 10 lutego 2023 r. do godziny 21:00 – wtedy nastąpi koniec licytacji.
  5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 14.Biegu Czekoladowym z numerem #1.
  6. Prosimy tylko o poważne propozycje!
  7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.
  8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.
  9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty zwycięzca wpłaca bezpośrednio na subkonto Fundacji SiePomaga

Dziękujemy za pomoc!