Bieg Czekoladowy

Dzisiaj rusza licytacja Numeru 1. Pomagamy 2-letniej Kornelce!

Biegamy i pomagamy! Tradycyjnie od pierwszej edycji Biegu Czekoladowego licytujemy “jedynkę” i cały dochód z tej licytacji przekazujemy konkretnej osobie. W tym roku pomagamy 2-letniej Kornelce, której operacja pozwoli być zdrowym i sprawnym dzieckiem. Też chciałaby kiedyś pobiegać z rówieśnikami!


Wylicytuj i pobiegnij z numerem “1” w 7. Biegu Czekoladowym 17 lutego 2019! Całość dochodu z licytacji przeznaczona jest na operację 2-letniej Kornelki. Osoba, która wylicytuje numer “1” wpłaci bezpośrednio na specjalne, dedykowane Kornelce konto utworzone przez Fundację SięPomaga. Więcej informacji o chorobie i leczeniu dziewczynki: https://www.siepomaga.pl/nozka-kornelki

Licytacja odbywa się pod specjalnym postem utworzonym w wydarzeniu na FB: VII Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki

ZASADY LICYTACJI:

 1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod TYM postem, kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od ceny wyjściowej
 2. Kwota wyjściowa wynosi 50 zł.
 3. Początek licytacji dnia 14 lutego 2019 r. o godzinie 18:00.
 4. Oferty zbieramy do 15 lutego 2019 r. do godziny 18:00 – wtedy nastąpi koniec licytacji.
 5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 7. Biegu Czekoladowym w Poznaniu z numerem “1”.
 6. Prosimy tylko o poważne propozycje!
 7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.
 8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.
 9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty trafi na konto Fundacji SięPomaga z przeznaczeniem na leczenie Kornelki.
  Dziękujemy w imieniu Kornelki i jej Rodziców za pomoc!

2-letnia Kornelia 16 listopada tego roku przeszła poważną operację rekonstrukcji biodra oraz kolana. Operacja stópki została przełożona na kwiecień z racji tego, że wyszły nowe okoliczności i trzeba było poświęcić więcej czasu na biodro i kolano.
Sama operacja trwała już 7 godzin, lekarze nie chcieli ryzykować zdrowia Kornelki, dlatego zrezygnowali z rekonstruowania stópki podczas jednego zabiegu. Było to dla jej dobra… Mimo to lekarze są zadowoleni z efektów. Dzisiaj już Kornelka czuje się dobrze – obeszło się bez gorączkowania oraz leków przeciwbólowych po wyjściu ze szpitala.
Kornelka może być zupełnie zdrowa, może mieć równe, sprawne nóżki, może chodzić i biegać! To była najpiękniejsza wiadomość w życiu. Gdy rodzi się chore dziecko, rodzice marzą tylko o jednym – by znalazł się ratunek. Wszystko inne przestaje mieć znaczenie, przechodzi na dalszy plan.