Bieg Czekoladowy

Dziękujemy Wam za niesamowite emocje i moc uśmiechów!

To była wyjątkowa edycja, nie tylko dlatego, że w ostatnich tygodniach wiele się zmieniło. Razem jesteśmy już przez dziesięć edycji! Ze względu na pandemię koronowirusa COVID-19 i obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące organizacji imprez sportowych musieliśmy zmienić formułę naszego biegu i dostosować ją do realiów.

Każdy mógł biec na wybranej przez siebie trasie. Frekwencja była prawie taka sama jak na letnich zawodach w “realu”. Niemal 400 biegaczek, biegaczy i miłośników nordic walking wystartowało w naszej jubileuszowej imprezie!

Bardzo dziękujemy Wam za niesamowite emocje, słowa wsparcia i zrozumienie! To prawdziwa impreza dla trzech pokoleń! Mamy nadzieję, że naszą 11. edycję zrealizujemy tak jak zawsze nad Wartą w Poznaniu.

Bieg ma od pierwszej edycji także wymiar charytatywny. W tym roku wylicytowaliśmy numery startowe “1” i “2” dla małej Zuzi, która musi przejść skomplikowaną operację.

  • Pragniemy zacząć letnie wakacje na sportowo udowadniając, że choć pandemia koronowirusa tak wiele zmieniła wokół nas, ale nie zmieniła nas. Nadal kochamy bieganie i czekoladę. Chcemy mieć sportowe wyzwanie, przypiąć numer startowy, sprawdzić swoją kondycję, otrzymać pamiątkowy medal i cieszyć się z udziału w Jubileuszowym Biegu Czekoladowym! – podkreśla Przemek Walewski, pomysłodawca Biegu Czekoladowego.
Na Wasze wyniki i zdjęcia czekamy do najbliższej środy (do północy). Można przesyłać na adres: info@wszystkoobieganiu.pl
  • Cieszymy się i jesteśmy dumni, że do grona naszych Głównych Partnerów dołączył poznański producent czekolady Terravita. W pakietach startowych znalazła się czekoladowa energia na start – dodaje dr Maciej Nowak, współorganizator Biegu Czekoladowego.

Miło zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze na zdjęciach 🙂 Przygotujemy specjalną JUBILEUSZOWĄ FOTOGALERIĘ.

Wyniki Biegu i Marszu na 5 km

Niech moc czekolady będzie z Wami!