Bieg Czekoladowy

Biegamy i pomagamy! Licytacja numeru “1” dla 9-letniej Zuzi!

Tradycyjnie naszemu biegowi towarzyszy charytatywna licytacja numeru startowego “1”. Pomagamy konkretnej osobie, a wsparcie to nie tylko pieniądze uzyskane z naszej licytacji. Bohaterką 10. edycji Biegu Czekoladowego jest 9-letnia Zuzia, której pragnieniem jest chodzić i biegać!

9-letnia Zuzia od urodzenia walczy o zdrowie. Chciałaby móc chodzić i biegać, ale chore nóżki jej na to nie pozwalają. Zuzia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie i pęcherz neurogenny.

Katarzyna – mama Zuzi: “Okazało się, że jest ratunek dla naszej córeczki. Ogromna szansa, że wstanie z wózka i będzie potrafiła poruszać się na własnych nogach. Operacja, którą zaoferował dr Feldman, naprawi jej stópki, kolana i bioderka za “jednym cięciem”. Wreszcie, po tak wielu latach, na naszym zachmurzonym niebie pojawiły się promienie słońca. Później przyszedł kosztorys, który ściął nas z nóg… Ponad 300 tysięcy zł.”

Licytacja rozpocznie się 9 czerwca 2020 r. (wtorek) o godzinie 18.00 i potrwa do 11 czerwca 2020 r. (czwartek) do godziny 18.00. Licytacja będzie odbywać się, jak zawsze, pod specjalnym postem na naszym profilu FB

Zbiórka jest zweryfikowana i prowadzone za pośrednictwem Fundacji SięPomaga: https://www.siepomaga.pl/zuzia-kapron


Biegamy i pomagamy! Wylicytuj i pobiegnij z numerem “1” w 10. Biegu Czekoladowym – Smak Lata! Zbieramy pieniądze na pomoc dla 9-letniej Zuzi. Chciałaby móc chodzić i biegać, ale chore nóżki jej na to nie pozwalają. Zuzia cierpi na przepuklinę oponowo-rdzeniową, wodogłowie i pęcherz neurogenny.

Więcej danych: https://www.siepomaga.pl/zuzia-kapron

ZASADY LICYTACJI:

  1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod postem na https://www.facebook.com/biegczekoladowy/, kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od kwoty wyjściowej
  2. Kwota wyjściowa wynosi 70 zł.
  3. Początek licytacji dnia 9 czerwca 2020 r. o godzinie 18:00.
  4. Oferty zbieramy do 11 czerwca 2020 r. do godziny 18:00 – wtedy nastąpi koniec licytacji.
  5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 10. Biegu Czekoladowym z numerem “1”.
  6. Prosimy tylko o poważne propozycje!
  7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.
  8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.
  9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty trafi na konto Fundacji SięPomaga z przeznaczeniem na leczenie Zuzi.

Dziękujemy za pomoc!