Bieg Czekoladowy

Wyróżnienie za hasło dla Pani Felicji. W nagrodę robot kuchenny włoskiej firmy SMEG!

Nasi Partnerzy ufundowali dodatkową nagrodę w konkursie na hasło. Jury wyróżniło hasło Pani Felicji Wrąbel: “Jedząc czekoladę biegać damy radę!”

Waldemar Bąk, Prezes firmy DoMIX i Mikołaj Steblecki, Prezes SMEG Polska, wręczyli uszczęśliwionej Pani Felicji robot kuchenny SMEG, kultowego włoskiego producenta AGD.

SMEG jest włoskim producentem urządzeń gospodarstwa domowego z siedzibą w Guastalli, niedaleko Reggio Emilia na północy kraju. SMEG posiada oddziały na całym świecie oraz rozbudowaną sieć sprzedaży. Od ponad 65 lat urządzenia SMEG są postrzegane jako gustowne i eleganckie rozwiązanie spełniające wymagania współczesnego użytkownika, co udało się osiągnąć dzięki współpracy ze światowej sławy projektantami.

SMEG odnosi sukcesy w produkcji sprzętu gospodarstwa domowego i jest znany w branży sprzętu profesjonalnego. Dwa działy specjalizują się w produkcji urządzeń stosowanych w restauracjach, jak również w medycynie i laboratoriach. SMEG dzięki kulturze organizacyjnej, w której szczególną uwagę przywiązuje się do jakości, technologii i designu jest rozpoznawany na całym świecie jako jeden z czołowych reprezentantów standardu „Made in Italy”.