Bieg Czekoladowy

Świętujmy razem Jubileuszowy 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata!

Poczujmy radość ze wspólnego biegania! Zawsze razem choć teraz osobno i wirtualnie! Zapraszamy do startu w 10. Biegu Czekoladowym – Smak Lata. To będzie wyjątkowa edycja, nie tylko dlatego, że w ostatnich tygodniach wiele się zmieniło. Razem jesteśmy już przez dziesięć edycji! Cieszymy się i jesteśmy dumni, że do grona naszych Głównych Partnerów dołączył wiodący polski producent czekolady TERRAVITA Sp. z o.o. z Poznania! W pakietach startowych czeka na Was #DOBRAENERGIANASTART!

Ze względu na pandemię koronowirusa COVID-19 i obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące organizacji imprez sportowych musieliśmy zmienić formułę naszego biegu. Letnia edycja Biegu Czekoladowego tradycyjnie oznajmia, że lato już nadeszło! W tym roku letnie wakacje będą inne od dotychczasowych. Nie tracimy jednak optymizmu i wierzymy, że wrócimy do normalności silniejsi pod każdym względem.

Pragniemy zacząć letnie wakacje na sportowo udowadniając, że choć pandemia koronowirusa tak wiele zmieniła wokół nas, ale nie zmieniła nas. Nadal kochamy bieganie i czekoladę. Chcemy mieć sportowe wyzwanie, przypiąć numer startowy, sprawdzić swoją kondycję, otrzymać pamiątkowy medal i cieszyć się z udziału w Jubileuszowym Biegu Czekoladowym!

Obowiązujące rozporządzenia administracyjne dotyczące organizacji imprez sportowych sprawiają, że nie pobiegniemy wspólnie nad Wartą w Poznaniu, ale chcemy być razem choć osobno, zobaczyć Wasze uśmiechnięte twarze na zdjęciach 🙂

Poniżej przedstawiamy wyjątkową formułę 10. Biegu Czekoladowego – Smak Lata, która podyktowana jest obecną sytuacją.

1. Bieg i Marsz NW na 5 km odbędą się 21 czerwca 2020 r. Każdy wystartuje na wybranej przez siebie trasie na dystansie 5 km o dowolnej godzinie.

2. W pakietach startowych znajdziecie nie tylko numery startowe i wyjątkowe, jubileuszowe medale, ale także niespodzianka od naszego Partnera Głównego, którym jest wiodący polski producent czekolady Terravita sp.z.o.

3. Pakiety wyślemy Wam w bezpiecznej przesyłce. Prosimy zatem o dokładną weryfikację czy adres pocztowy, jaki podajecie podczas rejestracji online jest poprawny. Wszystkie dane znajdują się w Panelu Zawodnika, który otrzymaliście podczas rejestracji.Panel Zawodnika prześlemy raz jeszcze po zakończeniu zapisów 05.06.2020 r. W razie problemów związanych z obsługą Panelu Zawodnika (albo jego zagubieniem) prosimy o kontakt na adres: info@wszystkoobieganiu.pl.

4. Opłata startowa będzie przez cały czas trwania zapisów elektronicznych do 05.06.2020 r. w niezmienionej wysokości obowiązującej stawki 45 złotych, a w biegach dzieci 25 zł.

5. Warunkami znalezienia się na oficjalnej liście osób, które ukończyły 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata na dystansie 5 km (bieg i nordic walking) są:

– przesłanie czasu i linku do swojego startu z pomiaru np. Garmin, Endomondo, Polar, Sunto lub innej aplikacji (w przypadku braku takiej możliwości prosimy o kontakt mailowy: info@wszystkoobieganiu.pl. Podpowiemy rozwiązania).

– Wasze zdjęcie z trasy biegu z przypiętym numerem startowym, widoczną twarzą i medalem. Uśmiech mile widziany 🙂

6. Dzieci biorące udział w biegach na wszystkich dystansach muszą zaliczyć bieg na określonym w Regulaminie dystansie w dniu 21.06.2020 r. o dowolnej godzinie, a rodzice/opiekunowie zamieścić zdjęcie z biegu.

7. Ostateczna data weryfikacji listy osób, które ukończyły bieg i marsz nordic walking na 5 km i w biegach dla dzieci to dzień 23.06.2020 r. do północy. Do tego czasu należy załączyć w Panelu Zawodnika wszystkie załączniki zgodnie z punktami 5. i 6.

8. Wśród osób, które zostaną oficjalnie zweryfikowane na liście tych, którzy zaliczyli 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata odbędzie się jubileuszowy konkurs, w którym nagrody ufundują nasi Partnerzy. Konkurs zostanie ogłoszony po opublikowaniu ostatecznej listy osób, które zaliczyły 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata zgodnie z Regulaminem.

9. Zapisy na 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata może dokonać poprzez panele rejestracyjne znajdujące się na stronie internetowej www.biegczekoladowy.pl do dnia 05.06.2020 r.

10. Wszystkie osoby, które do tej pory zarejestrowały się na 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata (Bieg/Marsz na 5 km i biegi dla dzieci), a nie mogą wziąć udział w starcie wirtualnym mają możliwość przeniesienia opłaty na edycje w 2021 roku – 11. Bieg Czekoladowy – Słodkie Walentynki lub 12. Bieg Czekoladowy – Smak Lata.

11. W Panelu Zawodnika znajduje się opcja wyboru zgodnie z pkt. 10.

12.Każda z osób biorąca udział w 10. Biegu Czekoladowym – Smak Lata potwierdza zapoznanie się z Regulaminem zamieszczonym na stronie www.biegczekoladowy.pl i akceptuje jego warunki.

Niech moc czekolady będzie z Wami!

Organizatorzy