Bieg Czekoladowy

Najważniejsze informacje przed niedzielnym startem!

Już w najbliższą niedzielę, 21 czerwca 2020 r. wystartujemy w 10. Biegu Czekoladowym – Smak Lata! To będzie wyjątkowa edycja, nie tylko dlatego, że w ostatnich tygodniach wiele się zmieniło. Razem jesteśmy już przez dziesięć edycji!

Ze względu na pandemię koronowirusa COVID-19 i obowiązujące rozporządzenia rządowe dotyczące organizacji imprez sportowych dostosowaliśmy formułę naszego biegu.

Poniżej przypominamy najważniejsze zasady udziału w Biegu/Marszu na 5 km i w biegach dziecięcych:

  1. Bieg i Marsz NW na 5 km odbędą się 21 czerwca 2020 r. (niedziela). Każdy wystartuje na wybranej przez siebie trasie na dystansie 5 km o dowolnej godzinie.
  2. W pakietach startowych znajdziecie numery startowe i wyjątkowe, jubileuszowe medale i niespodziankę od naszego Partnera Głównego, którym jest wiodący polski producent czekolady Terravita sp. z.o.o. z Poznania.
  3. Pakiety startowe dostarczymy Wam w następujący sposób:

a) poprzez ECOMobilne Biuro Zawodów, którego Partnerem Motoryzacyjnym jest Toyota Bońkowscy z Komornik koło Poznania. Dotyczy to mieszkańców Poznania i najbliższych okolic. Poinformujemy telefonicznie osoby o szczegółach dostarczenia pakietu.

b) osoby z dalszych miejscowości otrzymają pakiety przesyłką pocztową/kurierską.

Przesyłamy raz jeszcze Panel Zawodnika. Podczas logowania prosimy nie przeklejać hasła, ale wpisać je w pole logowania (zdarza się, że dochodzi do kopiowania ze spacją). W razie problemów związanych z obsługą Panelu Zawodnika prosimy o kontakt na adres: info@wszystkoobieganiu.pl.

4. Warunkami znalezienia się na oficjalnej liście osób, które ukończyły 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata na dystansie 5 km (bieg i nordic walking) są:

a) przesłanie w Panelu Zawodnika uzyskanego czasu i załączenia w odpowiednim polu zrzutu ekranu/zdjęcia z pomiaru np. Garmin, Endomondo, Polar, Sunto lub innej aplikacji

Dla osób, które nie posiadają aplikacji dopuszczalne jest też załączenie zdjęcia tarczy stopera z rezultatem czasowym.

b) UWAGA! W przypadku trudności technicznych można przesłać zdjęcie na adres mailowy: info@wszystkoobieganiu.pl podając imię i nazwisko biegacza/chodziarza.

c) załączenie w drugim polu w Panelu Zawodnika zdjęcia z trasy biegu z przypiętym numerem startowym, widoczną twarzą i medalem. Uśmiech mile widziany 🙂 W przypadku trudności technicznych można przesłać mailem na podany wyżej adres.

5. Dzieci biorące udział w biegach na wszystkich dystansach muszą zaliczyć bieg na określonym w Regulaminie dystansie w dniu 21.06.2020 r. o dowolnej godzinie, a rodzice/opiekunowie zamieścić zdjęcie z biegu. Bez pomiaru czasu! Wystarczy załączyć zdjęcie. W przypadku trudności technicznych można przesłać zdjęcie na adres mailowy: info@wszystkoobieganiu.pl podając imię i nazwisko dziecka.

6. Ostateczna data weryfikacji listy osób, które ukończyły bieg i marsz nordic walking na 5 km i w biegach dla dzieci to dzień 23.06.2020 r. (wtorek) do północy.

7. Wśród osób, które zostaną oficjalnie zweryfikowane na liście tych, którzy zaliczyli 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata odbędzie się jubileuszowy konkurs, w którym nagrody ufundują nasi Partnerzy. Konkurs zostanie ogłoszony po opublikowaniu ostatecznej listy osób, które zaliczyły 10. Bieg Czekoladowy – Smak Lata zgodnie z Regulaminem.

8. Każda z osób biorąca udział w 10. Biegu Czekoladowym – Smak Lata potwierdziła poprzez rejestrację elektroniczną zapoznanie się z Regulaminem zamieszczonym na stronie www.biegczekoladowy.pl i akceptuje jego warunki.

Niech moc czekolady będzie z Wami!

Organizatorzy