Bieg Czekoladowy

Numer startowy #1 wylicytowany za 500 zł przez Renatę Hałas !!! Pomagamy Oliwierowi z Poznania!

Oliwier wraz z rodziną mieszka w Poznaniu. To 12-letni, który chłopiec cierpi na dystrofię mięśniową typu Duchenne’a (zanik mięśni) od urodzenia. Jest to bardzo ciężka choroba postępująca z wiekiem. Koszt rehabilitacji , leków i sprzętu wspomagającego jest duży , a jedyne źródło utrzymania rodziny na ten moment to świadczenia rodzinne i zasiłek.

Oliwier wymaga pomocy drugiej osoby w czynnościach dnia codziennego , ale także w nocy , ponieważ nie jest w stanie sam się przekręcić ,choroba odbiera mu siły. Często ma infekcje , zapalenie oskrzeli , ostatnio infekcja trwała blisko dwa miesiące.

Nie ma siły samodzielnie odkaszlnąć wydzieliny .Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w zakupie asystora kaszlu (koflator). Jest on niezbędny , aby rodzina radziła sobie sama z infekcjami i transportem wydzieliny chłopca w domu, bez konieczności hospitalizacji .Potrzebne są również środki pieniężne na rehabilitację dla Oliwiera i przygotowanie do niezbędnej operacji stabilizacji kręgosłupa , która zostanie przeprowadzona z dala od domu bo aż w Zakopanem .

Rodzina nie jest w stanie zakupić sama tak drogiego sprzętu i poniesienia wszystkich kosztów , które pojawiły się na drodze w walce o każdy kolejny dzień życia chłopca.Wiemy, że możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie!

Tradycyjnie licytujemy numer startowy #1

Zbiórka odbywa się za pośrednictwem Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” KRS: 0000037904.

ZASADY LICYTACJI:

  1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod TYM postem, kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od kwoty wyjściowej
  2. Kwota wyjściowa wynosi 70 zł.
  3. Początek licytacji dnia 09 lutego 2022 r.
  4. Oferty zbieramy do dnia 10 lutego 2022 r. do godziny 20:00 – wtedy nastąpi koniec licytacji.
  5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 13.Biegu Czekoladowym z numerem #1.
  6. Prosimy tylko o poważne propozycje!
  7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.
  8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.
  9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty zwycięzca wpłaca bezpośrednio na subkonto Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” z przeznaczeniem na leczenie Oliwiera: Alior Bank S.A., nr rachunku:42 2490 0005 0000 4600 7549 3994,tytułem: “14273 Pawłowski Oliwier Adam darowizna na pomoc i ochronę zdrowia”. Z dopiskiem: “Licytacja numeru startowego #1 w 13. Biegu Czekoladowym-Słodkie Walentynki”.

Dziękujemy za pomoc!