Bieg Czekoladowy

Licytujemy numer 1 dla Antosi!

Licytujemy! Akcja charytatywna uczestników 12. Bieg Czekoladowy-Smak Lata! Wylicytuj i pobiegnij z numerem “1” ! Zbieramy pieniądze na leczenie i rehabilitację 5-letniej Antosi, która cierpi na obniżone napięcie mięśniowe i mózgowe porażenie dziecięce. Bardzo ważna jest systematyczna rehabilitacja.

“Antosia dzięki rehabilitacji zrobiła bardzo duże postępy, jednak przed nami wciąż długa droga. Aby utrzymać dotychczasowe efekty i usprawniać ją dalej, by w przyszłości mogła sama o siebie zadbać, musi cały czas uczęszczać na rehabilitację”, podkreślają rodzice dziewczynki. Licytujemy pod TYM POSTEM

ZASADY LICYTACJI:

1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod TYM postem, kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od kwoty wyjściowej

2. Kwota wyjściowa wynosi 70 zł.

3. Początek licytacji dnia 22 czerwca 2021 r.

4. Oferty zbieramy do dnia 23 czerwca 2021 r. do godziny 20:00 – wtedy nastąpi koniec licytacji.

5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 12.Biegu Czekoladowym-Smak Lata z numerem “1”

6. Prosimy tylko o poważne propozycje!

7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.

8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.

9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty trafi na konto Siepomaga.pl z przeznaczeniem na leczenie Antosi.