Bieg Czekoladowy

Licytacja numeru “1” dla Kamili!

Biegamy i pomagamy! Wylicytuj i pobiegnij z numerem “1” w 9. Biegu Czekoladowym – Smak Walentynek! Zbieramy pieniądze na pomoc dla 15-letniej Kamili z Poznania. W wyniku tragicznego wypadku ta zawsze uśmiechnięta i pomocna nastolatka, kochająca sport najpierw walczyła długo o życie. Wygrała, ale lekarze zdiagnozowali złamanie z przemieszczeniem kręgosłupa, zwężenie kanału kręgowego i uraz rdzenia kręgowego w ciężkim stopniu.

Chwila zmieniła jej życie w koszmar… Walka będzie trwała kilka lat, a jej wyniku nikt nie jest w stanie przewidzieć. Są jednak rzeczy, w które warto wierzyć, nawet wtedy, kiedy inni załamują ręce. Musiała zrezygnować ze sportu, szkoły, spotkań ze znajomymi. Nastolatka, która dotychczas miała doskonały kontakt z rówieśnikami bardzo boleśnie doświadczyła, czym jest wykluczenie i samotność. Energią, którą zawsze miała w sobie Kamila można by śmiało podzielić na kilka osób. Każdy, kto ją znał wiedział doskonale, że to dziewczyna, która nigdy się nie poddaje…

Kamila nie uznaje porażki. Dla niej ta rehabilitacja to jedyna nadzieja na to, że sytuacja ulegnie zmianie, a ona etap niesprawności potraktuje jedynie jako przykre wspomnienie. Jako kolejne wyzwanie, któremu dała radę. Intensywne ćwiczenia po kilku miesiącach dały widoczne efekty. Po trzech miesiącach Kamila zaczęła siadać, minęło trochę czasu, a podejmowała pierwsze próby stawania przy balkoniku, w tej chwili jest w stanie zrobić kilka kroków. Wysiłek, który Kamila wkłada w rehabilitację budzi podziw, ale też gwarantuje postępy. Naruszony kręgosłup to ogromne obciążenie, nawet dla młodego organizmu i, mimo że lekarze zapewnili jej najlepszą opiekę i zrekonstruowali braki, teraz tylko rehabilitacja, zajęcia ze specjalistami mogą uratować Kamilę. To szansa na to, że będzie miała szansę znów ruszyć przed siebie w pogoni za marzeniami. Niestety, koszty rehabilitacji są ogromne! Musimy prosić o pomoc!

“Najgorsza jest świadomość, że rozmawiałam z nią dosłownie na kilka minut przed tym tragicznym wydarzeniem – opowiada mama Kamili. – Odległość nie pozwoliła mi jej ratować. O wszystkim dowiedziałam się kilkanaście minut później… Znów zadzwonił telefon, myślałam, że Kamila o czymś zapomniała, że chce mi jeszcze coś powiedzieć. Tymczasem usłyszałam pełen przerażenia głos wychowawczyni i przerażającą informację, że zdarzył się wypadek. Na Kamilę spadła wielka, stara szafa. Okazało się, że meble w bursie nie były stabilne i stanowiły potencjalne niebezpieczeństwo dla każdego… trafiło na moją córkę… Jeszcze przez chwilę walczyła, próbowała utrzymać mebel, ale w końcu została przygnieciona. Przegrała. Potworny ból, łzy i bezsilność.”

Więcej danych: https://www.siepomaga.pl/zdrowie-kamili

ZASADY LICYTACJI:

  1. Zgłoś swoją ofertę (w PLN) jako komentarz pod postem na profilu Biegu Czekoladowego , kwota oferty powinna być większa od kwoty wcześniej zaproponowanej przez kogoś innego i od ceny wyjściowej
  2. Kwota wyjściowa wynosi 70 zł.
  3. Początek licytacji dnia 13 lutego 2020 r. o godzinie 18:00.
  4. Oferty zbieramy do 14 lutego 2020 r. do godziny 18:00 – wtedy nastąpi koniec licytacji.
  5. Jeśli Twoja oferta będzie najwyższa otrzymasz możliwość wystartowania w 9. Biegu Czekoladowym w Poznaniu z numerem “1”.
  6. Prosimy tylko o poważne propozycje!
  7. Zastrzegamy sobie możliwość usuwania ofert nierealnych.
  8. W licytacji mogą brać udział zarówno osoby, które jeszcze nie są zapisane na bieg, jak i też Ci którzy widnieją już na liście startowej.
  9. Całkowity dochód z wylicytowanej kwoty trafi na konto Fundacji SięPomaga z przeznaczeniem na leczenie Kamili.

Dziękujemy za pomoc!