Bieg Czekoladowy

Słońce, radość i dobra zabawa na 6. Biegu Czekoladowym Smak Lata!

Hurra wakacje !!! Tradycyjnie rozpoczęliśmy letnie wakacje podczas 6. Biegu Czekoladowego – Smak Lata Dziękujemy wszystkim biegaczkom i biegaczom oraz miłośnikom nordic walking. Na trasie wszystkich dystansów wystartowało prawie 600 osób, którym dopingowały  całe rodziny i spacerowicze oraz mieszkańcy Rataj.  Radość na twarzach, zdrowa rywalizacja i fajna zabawa towarzyszyła nam w ten piękny, letni dzień.

Niespodzianki na mecie ufundował DoMix AGD Poznań. Dziękujemy za wsparcie i życzliwość Łukaszowi Nowakowi, Ambasadorowi Biegu Czekoladowego, Pawłowi Milczarkowi, Grzegorzowi  Hałasikowi. Cieszymy się, że mogliśmy razem z Fundacja Otulina – założonej przez prof. Dariusza Iżyckiego- wesprzeć Dla Dawidka! Miłej gościny na terenie Przystani Posnania i Plaża Rataje udzieliła brać wioślarska i kajakarska z prezesem Pawłem Szczepaniakiem na czele. Pan dr Maciej Nowak jak zwykle był nie tylko honorowym starterem, ale razem z Martyną Nowak, olimpijskim psychologiem sportu i Krzysztofem Woźniakiem z CM Dynasplint – aktywnie udzielali się w przygotowaniach całej imprezy. Biurem zawodów sprawnie zarządzała Klaudia Walewska, a szef Biegu Przemek Walewski jak zawsze był w kilku miejscach jednocześnie.

Wyniki

Galeria zdjęć Maciej Kopińskiego

Galeria zdjęć Lepszy Poznań

Fot. Maciej Kopiński. 6. Bieg Czekoladowy – Smak Lata.

 

 

 

 

 

 


Dziękujemy: Maciejowi Kopińskiemu, Krzysztofowi cichemu, KSPhotography-Kacper Skubiszak Fotografia Sportowa, Filipowi Kantorskiemu i Telewizji STK, Ratajskiej Telewizji Kablowej, Rafałowi Afkowi i Radiu Poznań. Do miłego zobaczenia na kolejnej odsłonie Biegu Czekoladowego!
Nasi Partnerzy:
przystań posnania, Centrum Medyczne DYNasplint, chocolissimo, Corny, mona-centrum urodu wellness i spa, agics naturals, ORTO MED SPORT, drukarnia sprint, Hibbi, Nowa VisTARIA, szkoła aspirantów państwowej straży pożarnej w poznaiu, wszystko o bieganiu/poland running academy, biegaj i zwiedzaj.
Fot. Maciej Kopiński.6. Bieg Czekoladowy – Smak lata